Na Black Friday Sygic prichádza s pokročilými funkciami, ktoré šetria čas a peniaze

22. 11. 2023

Inovácie v Sygic GPS Navigácii sú čoraz inteligentnejšie. Vodičom poskytujú užitočné informácie, ktoré im počas jazdy pomôžu robiť lepšie rozhodnutia, vďaka ktorým ušetria čas aj peniaze. Predplatitelia Premium+ teraz získavajú nové funkcie Čas vyraziť a Radary priemernej rýchlosti. Pri príležitosti Black Friday Sygic pripravil výhodné ponuky pre nových aj verných zákazníkov. Používatelia doživotnej licencie môžu teraz získať Premium+ za exkluzívnu cenu len 9,99 EUR.

Spoločnosť Sygic v reakcii na dopyt používateľov najnovšie integrovala do svojej GPS navigácie upozornenia na radary priemernej rýchlosti. Odteraz vodiči uvidia informáciu o týchto radaroch na svojej trase pred monitorovaným úsekom a pred jeho koncom. Sygic chce tým podporovať bezpečné jazdné návyky a prispieť k plynulejšej premávke a prevencii nehôd.

Sygic GPS Navigácia tiež získala novú funkciu známu z vyhľadávačov: aktuálny stav premávky pre konkrétnu trasu počas dňa. Po výbere trasy a ťuknutí na podrobnosti v dolnej časti obrazovky sa v navigácii zobrazí interaktívny graf s údajmi o vývoji premávky v priebehu celého dňa. Po výbere preferovaného času odjazdu sa používateľom zobrazí odhadovaný čas príjazdu do cieľa.

Tieto praktické funkcie sú súčasťou balíka Premium+, ktorý je k dispozícii pre používateľov systému Android aj iOS.

Používatelia bezplatnej verzie Sygic GPS Navigácie dostanú pri príležitosti Black Friday exkluzívnu ponuku ročnej licencie Premium+ prostredníctvom newslettru len za 14,99 EUR na prvý rok. Zľavový kód v newslettri dostanú aj používatelia s doživotnou licenciou, ktorí tak môžu na ročnom predplatnom Premium+ ušetriť ešte výraznejšie.