Společnost Sygic přichází s aplikací Sygic Travel – komplexní dovolenkovou službou, která vylepší cestování

Společnost Sygic, globální lídr na poli GPS navigačních aplikací se 130 miliony uživateli ze všech koutů světa, dnes vydala svoji platformu cestovatelského průvodce s názvem Sygic Travel. Společnost se nově zaměřuje na proměnu celého zážitku z cestování tím, že zákazníkům nabízí pomoc v každé fázi jejich cesty: inspirace, plánování, rezervace a přizpůsobení celé dovolené – to vše v jediné aplikaci.

Stanice BBC popsala aplikaci jako „jednu z nejúspěšnějších aplikací na světě“ a společnost se nyní snaží využít své inovativní myšlení tak, aby byla schopna pomáhat cestovatelům v každé fázi jejich cesty. Aplikace Sygic Travel poskytuje nejrelevantnější informace a služby, aby zákazníkům toužícím po dovolené pomohla se vším od počáteční inspirace přes plánování odletu až po sdílení jejich vzpomínek na dovolenou. Uživatelé mohou prostřednictvím aplikace prozkoumávat, plánovat a rezervovat své cesty, navíc v ní mohou rovněž přímo zpracovávat platby.
A aby toho nebylo málo, tak společnost Sygic aktuálně vyvíjí nástroj virtuální reality, s nímž se zákazníci budou moci procházet po vybrané dovolenkové destinaci a seznamovat se s tamějším prostředím, což jim usnadní rozhodování, když dojde na vlastní rezervaci. Uživatelé tak brzy budou moci prozkoumávat odlehlá pobřeží Malediv a vyhýbat se skútrům brázdícím rušné ulice Hanoje – a to vše z pohodlí domova.

Zpráva z analytických nástrojů Webtrends z roku 2014 odhalila, že cestovatelé při samotné počáteční fázi průzkumu typicky používají 6,5 zařízení a webů – přičemž někteří spotřebitelé využívají celkem až 38 různých webů. Z důvodu nárůstu množství nástrojů navržených ke zlepšení tohoto procesu se ve skutečnosti celý proces stal ještě složitějším. Společnost Sygic je první, kdo přišel s ucelenou aplikací, která je schopna postarat se o každou fázi cesty.

Integrace služeb, jako jsou například Parkopedia, Booking.com a Yelp, pomáhají uživatelům s hledáním parkovacích míst, rezervací hotelů a mnohým dalším. Sygic zajistí také propojení se sítí Facebook, aby mohli být cestovatelé informováni o nadcházejících událostech a mohli si svoji dovolenou užít opravdu naplno. Kanál sociální sítě lidem umožní sdílet a objevovat nové zážitky z celého světa, doplněné o osobní příběhy, itineráře, fotografie a videa.

Stávající fanoušci aplikace si mohou být jisti – chybět nebudou ani oceňované nástroje společnosti, jako jsou podrobná hlasová navigace, offline mapy, online služby a mnoho dalšího. Budou však doplněny o řadu nových nástrojů, které budou přidávány během roku a které budou cestovatelům pomáhat s objevováním nových zemí.

„Sygic vylepšuje celou dovolenou tím, že je pro zákazníky k dispozici na každém kroku jejich cesty,“ říká zakladatel a CEO společnosti Sygic Michal Štencl. „Dříve nás naše GPS aplikace udržovaly ve spojení s cestovateli během cesty, ale nyní naše služby rozšiřujeme a jsme připraveni pomáhat našim zákazníkům od úplného prvopočátku až do posledního okamžiku jejich dovolené.“

Aplikaci Sygic Travel si nyní lze zdarma stáhnout pro systémy iOS a Android. Společnost Sygic bude do cestovního balíčku během roku přidávat nové funkce.